ZnajdzReklame.pl – zbudujemy Twój własny nośnik reklamy!

ZnajdzReklame.pl – zbudujemy Twój własny nośnik reklamy!

Czym jest nośnik reklamy?

Nośnikiem reklamy określa się przestrzeń zamieszczania treści komercyjnej, reklamy outdoorowej. Może nim być więc paczkomat, przystanek, tablica wewnątrz autobusów, itd. itd.

Nośnikiem reklamy wielkoformatowej jest fasada budynku lub wolnostojąca konstrukcja. Tego typu nośniki umiejscowione są najczęściej przy trasach – drogach ekspresowych i autostradach. Znajdzreklame.pl dysponuje największą liczbą możliwych lokalizacji reklam zewnętrznych – możesz wynająć jeden (lub więcej, rzecz jasna) nośnik, by przez określony czas mieścił właśnie Twoją reklamę. Ale jest też inna opcja – możesz wybudować własną konstrukcję!

Własny nośnik reklamy – spełnienie marzeń Twojego marketingowca

W ZnajdzReklame.pl zajmujemy się budową nowych nośników reklamowych. I jak to mamy w zwyczaju – działamy kompleksowo. Od projektu, przez produkcję i montaż. I to wszystko na terenie całego kraju!

ZnajdzReklame.pl z chęcią i powodzeniem zajmuje się kompleksowym przeprowadzaniem kampanii reklamowych. Ale nie tylko. Tworzymy – projektujemy i budujemy nośniki reklam, być już nigdy nie musiał przejmować się nieraz problematyczną dostępnością przestrzeni reklamowej w interesującej Cię lokalizacji. Lokalizacja, rozmiar, rodzaj – Ty decydujesz, my działamy!

Dla kogo własny nośnik reklamy?

Każda firma posiada zindywidualizowane potrzeby – rozumiemy to doskonale. Dopasujemy odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy nośnik – tam gdzie potrzebujesz. Możemy wybudować dla Ciebie niewielką konstrukcję przy regionalnej drodze lub sieć ogromnych nośników przy głównych autostradach (z tego typu ofert korzystają najczęściej galerie handlowe, sieciowe markety i wielkie przedsiębiorstwa innego typu). Jak widzisz – niezależnie od tego jak duża jest Twoja firma – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Czy warto zdecydować się na własny nośnik reklamy?

Odpowiadając zwięźle: tak, zdecydowanie warto. Wyobraź sobie własny nośnik przy drodze i możliwości jakie daje, prezentując wyłącznie Twoje treści komercyjne. Posiadając własną konstrukcję już nigdy nie będziesz uzależniać wyników kampanii reklamowej od dostępności i lokalizacji wynajmowanych przestrzeni. Swobodnie będziesz wybierać między formatami i terminami kampanii. Zalety posiadania własnej przestrzeni ekspozycyjnej można by wymieniać bardzo długo. Wystarczy zapytać „czy warto?” kogoś, kto niegdyś stał przed takim wyborem i zdecydował wziąć los promocji we własne ręce. Odwiedź ZnajdzReklame.pl i zwiększ zasięg twojej reklamy.

ZnajdzReklamę.pl – dzięki działaniom o charakterze kompleksowym, wyręczymy Cię we wszystkim co dotyczy reklamy – zaprojektujemy i wykonamy twój nośnik, ale również same reklamy, które będą na nim eksponowane.

Własny nośnik reklamy – co masz do wyboru

W ramach oferty budowy własnego ekspozytora, proponujemy Ci przeróżne formaty. Możesz wybrać nośniki przeznaczone dla reklam małoformatowych i średnioformatowych. Ich wymiary to 3 metry na 1,5 metra. Inną opcją są billboardy o powierzchni 12 lub 18 metrów kwadratowych, w różnych opcjach – poziom, pion, różne długości i wysokości ścian. Możesz zdecydować się również na reklamy wielkoformatowe, których wymiary dostosowane są wyłącznie do indywidualnych potrzeb i których nie da się przeoczyć.

Skontaktuj się z nami i poczuj moc reklamy!