Wyroby skórzane, jak je rozpoznać?

Wyroby skórzane, jak je rozpoznać?

Jeśli szukasz wyjątkowego dodatku, z pewnością skórzana galanteria będzie najlepszym wyborem. Jednak dziś, gdy mamy tak wiele ofert na rynku, jak rozpoznać prawdziwą skórę? Okazuje się, że nie jest to tak proste jak nam się wydaje. Doskonałej jakości imitacje ze skóry syntetycznej potrafią wielu z nas wprowadzić w błąd. Jak więc poznać, że torba czy portfel wykonane są z naturalnej skóry, a nie ekologicznej? Oto kilka wskazówek na przykładzie galanterii marki Belveder.

Doskonała niedoskonałość wyrobów skórzanych ręcznie szytych

Wyroby skórzane, jak je rozpoznać?
Wyroby skórzane, jak je rozpoznać?

Po czym można rozpoznać, że dana rzecz jest wykonana z prawdziwej skóry? Doskonale to widać na przykładzie dużego portfela męskiego skórzanego jucht, fason BJ52 marki Belveder. Jego mistrzowskie wykonanie nie byłoby możliwe, gdyby nie wyjątkowe właściwości skóry juchtowej, z której jest odszyty. Jej struktura jest niejednorodna, co znaczy tyle, że jej grubość nie jest jednakowa. I na tym właśnie polega fenomen prawdziwej skóry. To, że jest niedoskonale prosta stanowi o jej doskonałości. Kolejną rzeczą, która odróżnia skórzany dodatek jest to, że surowiec, z którego jest wykonany jest elastyczny i giętki. Tego nie ma skóra syntetyczna. To właśnie naturalnej skórze ten portfel zawdzięcza giętkość oraz to, że nawet po wielu latach użytkowania zachowa ona te walory. Skóra juchtowa jest wyjątkowo odporna na użytkowanie i bardzo wytrzymała. Naturalna skóra, odpowiednio pielęgnowana nie pęka, z zyskuje na szlachetności z biegłem czasu.

Ponadczasowa klasyka w galanterii skórzanej

Wyroby wykonane z prawdziwej skóry cechuje również klasa i wyjątkowy styl. Idealnie oddaje to brązowa torba weekendowa skórzana Outlander BP31 od Belveder. Wykonana jest z naturalnej skóry licowej najwyższej jakości. Dzięki temu jest niesamowicie wytrzymała i solidna. Jej klasę oraz doskonały styl czuje się od pierwszej chwili, gdy weźmiemy ją do ręki. Mięsista, gładka skóra z naturalnymi przetarciami i zagnieceniami dodaje jej elegancji.  To także jest jej gwarancją niezawodności. Owalne uchwyty podnoszą komfort jej noszenia. Zamykana jest od góry solidnym zamkiem w kolorze skóry. Dodatkowa kieszonka umieszczona od zewnątrz idealnie sprawdzi się na bilety czy inne podręczne drobiazgi. Dodatkowo na jej wyposażeniu mamy także szeroki pasek, od spodu podszyty materiałem. To wszystko sprawia, że nie sposób pomylić jej z wyrobem syntetycznym. Elegancka, szykowna torba, która powinna znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny. Idealnie podkreśla charakter i styl właściciela.

Jak widać, warto wybrać dodatki wykonane z naturalnej skóry. Są po prostu klasą samą w sobie. Dlatego jeśli szukasz najlepszych na rynku wyrobów z naturalnej skóry i na dodatek szytych ręcznie , sprawdź ofertę sklepu www.belveder.com.pl, a z pewnością znajdziesz idealny dodatek dla siebie.